Deze Hermès Birkin-tas heeft zojuist een record gebroken op de veiling

  • Sep 04, 2021
instagram viewer

Het Franse modehuis heeft zojuist zijn eigen record gebroken.

Een Hermes Birkin-tas is zojuist verkocht voor $ 380.000 in Hong Kong en is daarmee de duurste ter wereld geworden tas ooit op een veiling te verkopen.

De tas is een specialiteit, geverfde witte "Himalaya" krokodillenstijl ingelegd met honderden diamanten, meldde de AP. De exclusieve stijl heeft 18-karaats gouden gespen en 205 diamanten die de band verfraaien.

De adembenemende Hermès Birkin-tas werd geveild door Christie's. Aanvankelijk werd voorspeld dat het tussen $ 193.000 en $ 258.000 zou verkopen, maar het steeg ver voorbij die schatting, bijna een verdubbeling van het lage bereik van het bereik en omhoogschietend voorbij het hoge einde. Volgens de AP, werd de uiteindelijke prijs bereikt na 10 tot 15 minuten "intens bieden in de veilingzaal en van telefoontjes en online kopers."

Birkin heeft nu het record voor duurste armcandy en breekt zijn eigen record met de verkoop. Tot nu toe viel de eer te beurt door een verkoop die ook door Christie's werd gedaan voor een bijna identieke Hermès Himalaya Birkin-tas. Die tas werd in 2016 verkocht voor $ 300.168 op Christie's 30th Anniversary Hong Kong-veiling.

Christie's belt de Hermès Himalaya de 'zeldzaamste handtas ter wereld', dus het is gemakkelijk in te zien waarom deze stijl het record niet één, maar twee keer heeft gehouden. op zijn website, geeft Christie's een uitgebreide beschrijving van zowel de geschiedenis als de oorsprong van de tas, hoewel het geen foto geeft van de recordhouder. Het veilinghuis zegt dat de tas is gemaakt van Nilo-krokodillenleer en de naam Himalaya heeft gekregen vanwege de 'delicate gradatie van de kleur'. Het rookgrijze vervaagt tot parelwit, wat lijkt op de majestueuze, met sneeuw bedekte Himalaya's, "de APrapporten, en dat de tas zo zeldzaam is dat er naar verluidt maar één of twee per jaar worden gemaakt.

De identiteit van de gelukkige koper is niet openbaar gemaakt, maar wie de koper ook is, de koper is de geschiedenis van handtassen ingegaan. Alleen de tijd zal uitwijzen welke tas deze epische verkoop omver zal werpen, maar ons geld gaat naar nog een andere diamanten Himalaya Birkin.

Meer over handtassen:

  1. Mark Cross en Harley Viera Newton werkten samen aan de must-have rotan tas van volgend jaar
  2. Celine Dion keert terug met een nieuwe handtassenlijn, een nieuw nummer en een nieuwe stijl
  3. Deze handtassen zijn allemaal onder de $ 100, maar ze zien er zo duur uit

Hoe te voorkomen dat u eruitziet als een handtas als u ouder bent:

insta stories